O mnie

Praktyk

Który od 8 lat wdraża narzędzia treningu mentalnego u siebie oraz innych. Każda wskazówka sprawdzona i przetestowana na sobie.

Człowiek z pasją

Zafascynowany tym jakie procesy dzieją się w człowieku, z czego one wynikają oraz dokąd prowadzą. Uwielbiam to co robię i zarażam tą energią innych!

Twórca

Autorskich warsztatów, szkoleń,
Programu Rozwoju Mentalnego "Niebanalny Ty" oraz ebook'a "Przejmij ten ster".

Absolwent

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu - Zarządzanie; Akademia Trenerów Mentalnych; Studia podyplomowe z Psychologii Pozytywnej oraz Psychologii Sportu; Szkoła Trenerów SWPS

Trener

Uśmiechnięty, słuchający, urealniający, dopytujący, dociekliwy, drążący, podpuszczający, radzący, inspirujący, rozumiejący, wspierający, dostępny, prowokujący, pogodny

Doświadczony

Sam przeszedłem bardzo trudną drogę w swoim życiu, doświadczałem różnych złych rzeczy i musiałem sobie z nimi poradzić. I teraz jestem tutaj by dzielić się rozwiązaniami!

CR6_0335 — kopia_Easy-Resize.com

Nazywam się Adrian Gorzka i jestem trenerem mentalnym.  z pasji. Zależy mi na tym, aby nauczyć Cię, jak ruszyć do przodu i nie zatracić siebie.

Zapraszam Cię do procesu, w którym wspólnie opracujemy ścieżkę do zdrowego i szczęśliwego funkcjonowania na co dzień oraz wytrenujemy Twój mental. Popracujemy nad emocjami, podniesiemy Twoją pewność siebie, zadbamy o poprawę koncentracji, nauczymy dobrze zarządzać czasem i Twoimi zasobami energii.

W roli trenera jestem zawsze uśmiechnięty, otwarty na rozmowę i gotowy do słuchania. Moje podejście do treningu jest realistyczne, ale i dociekliwe – lubię dopytywać i drążyć temat, by pomóc znaleźć Ci najlepsze rozwiązania.

Zawsze staram się być dostępny i wspierający, a moje ćwiczenia są skonstruowane tak, by prowokować do działania i zmiany. A jako certyfikowany trener mentalny z rzeczywistym doświadczeniem w biznesie i sprzedaży, rozumiem wyzwania, przed którymi stajesz każdego dnia. 

 

 

 

W moich treningach mentalnych nie ma miejsca na schematy – cenię sobie efektywność i praktyczne rozwiązania, które są dopasowane do każdego indywidualnie. Czerpię z wielu dziedzin naukowych, co pozwala mi pracować z szerokim spektrum klientów, od indywidualnych osób po sportowców.

W treningu mentalnym najwyżej cenię efektywność działania, praktyczne rozwiązania, które wskazuje oraz to, że nie zamyka się w żadnych konkretnych ramach. Czerpie z wielu dziedzin naukowych, a z jego możliwości może korzystać tak naprawdę każdy, od ‘kowalskiego’ po topowego sportowca.

Człowiek pełen luzu, kiedy można.

Trener wymagający, kiedy trzeba.

Pasjonat otwarty na Ciebie, zawsze.

W czasie wolnym najchętniej aktywnie odpoczywam, uczę się nowych rzeczy, podróżuje, spędzam czas z rodziną i przyjaciółmi, edukuję się, uprawiam sport.

Napisz i poznaj mnie osobiście 🙂

CR6_0497_Easy-Resize.com
Zadzwoń 888 411 013

Odpowiem na wszystkie Twoje pytania

Opinie

Scroll to Top