Program Rozwoju Mentalnego

Program Rozwoju Mentalnego

 

Każdy z nas w głębi pragnie lepszego życia. To pragnienie skrywa się gdzieś pod lawiną życiowych, codziennych spraw. Czas nie jest dziś naszym sprzymierzeńcem, więc nie można się dziwić, że wielu z nas nie zna samego siebie i nie wie do czego w życiu dąży. Ale każdy z nas ma w sobie gadzi instynkt, który pomaga nam przetrwać. No właśnie….tylko czy w życiu chodzi o to aby po prostu przetrwać?

Jedni nazywają to skromnie marzeniami, inni mówią wprost że chcieli by zmian. Jednych i drugich łączy to samo. Chęć zmiany swojego życia. Dla jednych bardziej realna, dla innych mniej.

Tylko od czego zacząć? Niby wiemy, że trzeba zacząć od zmiany siebie, swoich nawyków ale jak to serio zrobić w dzisiejszych czasach? To jest świetne pytanie!

Kurs, który powstał z myślą o ludziach chcących zmian w swoim życiu ale bez planu działania, bez wyobrażenia tej zmiany. Opiera się na 4 modułach, które oprócz wiedzy zawierają także mnóstwo ćwiczeń. No bo umówmy się, ile wykupiłeś różnych kursów i e-booków w sieci, do których nie zajrzałeś? Podejmując się kursu pracujesz cały czas nad wiedzą, którą zdobyłeś i przenosisz ją od razu na praktykę. Proste a jednak angażujące. 

 

ZMIENIAJ

ZARZĄDZAJ

Zrozum siebie

Zaakceptuj

Zmieniaj

Zarządzaj

ZROZUM

ZAAKCEPTUJ

Pierwszy Moduł Zrozumienia to narzędzie, które pozwoli Ci najpierw zrozumieć dlaczego nic nie idzie po Twojej myśli, przeanalizować wzorce powtarzające się w Twoim życiu. Dowiesz się, jakie czynniki wpływają na Twoje decyzje i uczucia. W tym module dowiesz się jak działasz, dlaczego w ogóle tak funkcjonujesz i co na Ciebie wpływa. Umówmy się, że to jest moduł pełen faktów, które być może będą gorzką prawdą, ale obiecuję, że finalnie to jest „miód na twoje serce”. Będzie to pierwszy krok do odkrycia, jak możesz wpłynąć na swoje życie i zacząć dokonywać pozytywnych zmian.

W drugim Module Zaakceptowania pokażę Ci dlaczego nie warto kopać się z koniem. Nauczysz się jak akceptować rzeczy, na które nie masz wpływu i skoncentrować się na tych, które możesz zmienić. Poznasz techniki radzenia sobie z trudnościami i zrozumiesz jak ważna jest dbałość o siebie i własne potrzeby, aby móc skutecznie działać i wprowadzać zmiany w swoim życiu. Dlaczego warto ruszyć z miejsca? Po co dbać o siebie? Jak i od czego zacząć zmianę? Jak się uczyć? To jest podstawowa wiedza, którą musisz mieć aby zrobić plan zmiany i działania w swoim życiu.

Trzeci Moduł to ZMIANA. Na tym etapie zaczyna się wielka praca i pełne zaangażowanie sił w zmianę swojego życia. To etap na którym zaczniesz najbardziej aktywnie pracować nad swoimi celami i priorytetami. Otrzymasz konkretne narzędzia i wiedzę, jak planować i realizować zmiany, zarówno te małe, jak i te wielkie. Będzie to czas intensywnej pracy nad sobą, która pozwoli Ci na rozwinięcie swojego potencjału. Teraz zaczyna się totalny konkret.

Ostatni Moduł to ZARZĄDZANIE. No fajnie, masz już wiedzę, dużo narzędzi do pracy nad sobą, ale ja to ogarnąć w realnym życiu pełnym napięć, relacji, innych ludzi i wymagań ze strony szefa, rodziny, dzieci? Jak zarządzać sobą w czasie? Jak się zorganizować? Co zrobić kiedy się potkniesz? Nawet w najlepszym planie może powstać dziura.

Przygotujesz „apteczkę pierwszej pomocy” – narzędzie które pomoże ci w kryzysie. Totalny game changer. Będzie to okazja do zbudowania solidnych fundamentów pod dalsze, efektywne zarządzanie swoim życiem.

To jak, wchodzisz w to? 

PS. Możesz zawsze najpierw umówić się na darmową konsultację poznawczą, gdzie zadasz mi niezbędne pytania i poznasz bezpośrednio, zobaczysz czy jest „chemia” – zapraszam serdecznie, chętnie unaocznię jak to będzie wyglądało. 

Czym dla mnie jest trening mentalny:

Relacją z Tobą

Procesem zmiany

Konkretną strategią

Ćwiczeniami do wdrożenia

Poznaniem siebie

Scroll to Top