Współpraca z Trenerem Mentalnym

Magdę poznałem dzięki poleceniu i od początku poczułem, że będziemy zgranym zespołem.
Dziś, po ponad dwóch latach współpracy, mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że poznałem wtedy nie tylko klienta, ale też wspaniałego człowieka.

Praca na procesach, a w tym: obsługa klienta, sprzedaż, planowanie i organizowanie czasu czy produktywność to główne obszary, których dotykaliśmy. A co za tym idzie z perspektywy pracownika: zaangażowanie, komunikacja (asertywna), kontrola emocji i przeciwdziałanie wypaleniu to tematy, które najczęściej zostały poruszane. Oczywiście pojawiały się dodatkowe elementy do wypełnienia, ale nie będę się rozdrabniał.

Daliśmy radę zbudować relację opartą w 100 procentach na zaufaniu i szczerości. Dzięki temu możemy pracować na partnerskim poziomie, gdzie obie strony na tym korzystają, ponieważ mogą liczyć na bezpośrednią informację zwrotną, ale przy tym też wsparcie!

Czyli oczywiście jest warstwa merytoryczna na odpowiednim poziomie, realizacja założeń czy trzymanie terminów, ale też szacunek i zrozumienie.
Czyż to nie wspaniałe móc do kogoś zadzwonić i wiedzieć, że o czym nie powiesz, to nie zostaniesz oceniony?! I nie dostaniesz szeregu „złotych rad” 🙂

Dałem z siebie dużo serca dla tej relacji, ale też dzięki Magdzie nauczyłem się czegoś o sobie i dowiedziałem, że jak coś skopię, to nie znaczy, że wszystko straciło znaczenie i dalsza współpraca nie ma sensu! Bo jednak tak to postrzegałem przez większość życia…

Takie współprace są bardzo dobre z jeszcze jednego i mam wrażenie pomijanego powodu – stałość i znajomość kontekstu.
Dzięki ciągłej współpracy dobrze znam zespół, firmę, zasady w niej panujące czy kulturę, dalsza praca jest dzięki temu bardziej precyzyjna i bardziej skuteczna.

Nie trzeba tracić czasu na tłumaczenie, poznawanie, docieranie się… Niby oczywiste, ale tutaj jest ukrytych mnóstwo oszczędności.

Jeżeli masz potrzebę zaopiekowania się kompetencjami mentalnymi dla siebie lub swojej organizacji, a przede wszystkim chcesz mnie najpierw poznać – umów się na konsultację zapoznawczą i dowiedz się jak działam 👇👇👇

Dla Ciebie

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top